doodle-2 doodle-1 doodle-1

خدمات سئو که سایت سئو روز ارائه میدهد در یک پرسه زمانی ۳۰ الی ۱۸۰ روزه صورت میگیرد .(در موضوعات رقابتی تا یک و نیم سال متغیر میباشد) با تغییرات زیادی که در الگوریتمها دیده میشود مدت زمان انجام کار سئو متغیر خواهد بود و گاه این زمان طولانی تر خواهد بود.

تمامی سایت هایی که توسط سئو روز بهینه سازی می شود به مدت ۶۰ روز بعد از تحویل سایت به صورت کامل پشتیبانی می شود .

هزینه بهینه سازی اگر کمتر از ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان باشد تمام و کمال در هنگام کار دریافت می شود و اگر از این مبلغ بالا بود ۷۰% کل هزینه اول کار و ما بقی بعد از ۳۰ الی ۹۰ روز دریافت خواهد شد .

پشتیبانی بلند مدت ۱۲ ماهه و ۲۴ ماهه در صورتی انجام خواهد شد که این گونه پشتیبانی هزینه جدا از بهینه سازی را دارد .

همچنین وجود کپی رایت سایت الزامی میباشد.

گزارش هزینه ها را ارائه می دهید؟

به خاطر تخصصی بودن کار سئو , ما هیچ گونه تعهد یا گزارشی مبنی بر هزینه های انجام شده بر روی سایت شما نخواهیم داد.

تعهدات مشتری در خصوص طراحی و اطلاعات لازم

-مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود تمامی اطلاعات اولیه مانند محتوا، لوگو، نشانه ،تصاویر، مطالب، اطلاعات و …. جهت درج در سایت را قبل از ارائه طرح اولیه در اختیار سرویس دهنده (برنا وب) قراردهد. در غیراینصورت امکان تغییر و اضافه نمودن اطلاعات و تصاویر و … مشمول هزینه جداگانه با برآورد سرویس دهنده (برنا وب) می باشد. همچنین تولید و ارائه محتوا و تصاویر و… جهت درج در سایت به هر نحو از انحاء ممکن برعهده مشترک یا سفارش دهنده بوده و از این بابت هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده (برنا وب) نخواهد بود. در صورت عدم ارائه محتوا، نشانه،لوگو، تصاویر، مطالب، اطلاعات و …. از سوی مشترک یا سفارش دهنده ، سرویس دهنده (برنا وب) می تواند سایت را با اطلاعات و تصاویر نمونه تحویل دهد و تغییرات آن برعهده مشترک یا سفارش دهنده خواهد بود.

ممنوعات و محدودیت ها

مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود محصولات/خدمات/آموزش‌هایی را در وب سایت خود عرضه نماید که ازجمله ممنوعات تجاری و پستی نباشد و یا محصولات/خدمات/آموزش‌هایی که از لحاظ قوانین و مقرارت موضوعه دولت جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس، خرید و فروش و ارائه آن ممنوع می باشد، ارائه ننماید. مسئولیت هر نوع پاسخگویی به مراجع ذیربط یا تامین و تادیه خسارت مشتریان و مدعیان، با مشترک یا سفارش دهنده می باشد.

قوانین کلی طراحی سایت

طراحی وب سایت های سفارش داده شده تنها می تواند در یک دامنه و یک سایت نصب و فعال گردد . اگر اشتباهات تایپی در زمان اعلام دامنه و یا ساب دامنه صورت گیرد، عواقب ناشی از آن بر عهده مشترک یا سفارش دهنده می باشد . امکان تغییر و یا اضافه کردن دامنه و ساب دامنه بعد از ارسال سفارش و عقد قرارداد وجود ندارد.

به دلیل رعایت مسائل امنیتی تحت هیچ شرایطی ،مشترک یا سفارش دهنده نمی تواند به هاست دسترسی داشته باشد. در صورت پرداخت هزینه 10 برابر هزینه قرارداد توسط مشترک یا سفارش دهنده، یک دسترسی FTP توسط سرویس دهنده (مجموعه برناوب) به مشترک یا سفارش دهنده تحویل داده می شود.

فسخ قرار داد قبل از شروع دوره؟

در صورت فسخ قرار داد قبل از شروع طراحی و دوره بهینه سازی ۴۰% هزینه واریزی کسر شده و مابقی به حساب شما برگشت داده می شود .

ضمانت بازگشت وجه وجود دارد؟

خدمات بازگشت وجه در صورت نارضایتی ، در صورتی انجام خواهد شد که مشکل اصلی از طرف ما باشد و هیچ شخص دیگری در بهینه سازی و دستکاری دخالتی نداشته باشد و در غیر این صورت خدمات بازگشت وجه نخواهیم داشت.

افت سایت و مشکلات بعد از سفارش

افت سایت اگر به دلیل عدم استفاده از آموزش های کارشناسان صورت بگیرد سایت هیچ مسئولیتی ندارد و بر عهده خود شما خواهد بود .

مصادیق مجرمانه

سایتهایی که قبل از پرسه زمانی به هر دلیلی از طرف مصادیق محتوای مجرمانه دامنه آنها فیلتر شود . هیچگونه پشتیبانی از طرف ما نخواهند داشت.خدمات بازگشت وجه امکان پذیر نخواهد بود .

گزارش بازدیدها را ارائه می دهید؟

بله در صورت درخواست مشتری گزارش ارائه می شود.لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

قوانین برای اگهی دهندگان بازدید

 

  • از پذیرش سایت های فیلتر شده و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و فروش اکانت های عبور از فیلترینگ، معذوریم .
  • طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است .
  • از خدمت رسانی به سایت های دانلود فیلم، موزیک و سریال های غیر مجاز و فروشگاه های محصولات غیر مجاز معذوریم.
  • وبسایت های که از کد های پاپ آپ خودکار و آی فریم و موزیک استفاده می کنند تایید نخواهند شد.

 

 

امکان لغو سفارش بازدید وجود دارد؟

خیر امکان لغو این سرویس پس از سفارش وجود ندارد.

بازدید کنندگان واقعی هستند؟

بله تمامی بازدید کنندگان واقعی هستند و به مدت 30 ثانیه در سایت شما حضور دارند.

افزایش بازدید باعث پنالتی گوگل نمیشود؟

خیر از آنجا که تمامی کاربران واقعی هستند باعث بهبود رنک شما نیز میشود.

مصادیق مجرمانه

سایتهایی که قبل از پرسه زمانی به هر دلیلی از طرف مصادیق محتوای مجرمانه دامنه آنها فیلتر شود . هیچگونه پشتیبانی از طرف ما نخواهند داشت.خدمات بازگشت وجه امکان پذیر نخواهد بود .

نیاز به مشاوره دارید؟

پشتیبانی ما به شما کمک میکند!