doodle-2 doodle-1 doodle-1

معمولا تمامی قراردادها از طرف تیم ما پیگیری خواهد شد,در صورت نیاز به عقد قرارداد/تمدید مجدد میتونید با ما تماس بگیرید تا فایل جدید قرارداد صادر شود.

پشتیبانی شامل اعمال فنی میباشد.

بروزرسانی,نگهداری,رفع ایرادات و مانیتورینگ شامل پشتیبانی می شود.

تمامی استانداردهای سئو نسبت به پلن خریداری شده توسط مشتری انجام خواهد شد,بدیهیست در صورت سئو تخصصی و اختصاصی باید درخواست تعرفه جداگانه ارسال بفرمایید.

شما میتوانید با ثبت سفارش انلاین و یا سفارش تلفنی اقدام به خرید از مجموعه ما بفرمایید.

سایت چند روزه آماده میشود؟

نسبت به پلن انتخابی شما ,سایت شما پس طی کردن امور ثبتی و اداری وارد چرخه طراحی شده و در کمترین زمان ممکن راه اندازی خواهد شد.مدت زمان راه اندازی در زمان ثبت سفارش قابل مشاهده می باشد.

برای طراحی سایت چه مراحلی را باید طی کنیم؟

اولین مرحله برای راه اندازی وب سایت انتخاب نام دامنه یا به اصطلاح نام وب سایت است؛ که معمولاً نام وب سایت با توجه به زمینه کاری شما و همچنین سلیقه شخصی تان انتخاب می شود. سعی کنید کلمات کلیدی مرتبط با کارتان را در نام دامنه بگنجانید و نام دامنه حداکثر ۱۲ کاراکتر باشد.

قرارداد سئو سایتم تمام شده چیکار کنم؟

در صورت وارد بودن مدیر سایت,خود میتواند بدون تمدید قرارداد سئو به مدیریت سایت بپردازد,در صورت نیاز به سئو مجدد وب سایت از طرف تیم ما قرارداد جداگانه ای جهت سئو تخصصی برای شما ارسال خواهد شد.

اهمیت سئو در چیست؟

اگر سایتی سئو نشود و همچنین تولید محتوا بر اساس اصول سئو نداشته باشد آن سایت در نتایج گوگل به نمایش نمی آید هر چند به لحاظ طراحی زیباترین سایت باشد که امکانات قابل توجهی نیز دارد.

سئو سایت در کنار طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که سایتی که بازدید ندارد، تنها هزینه برای شما تحمیل می کند چرا که هیچ بازدیدکننده ای ندارد.

سئو سایت اگر اصولی و درست باشد و بر اساس الگوریتم های گوگل باشد می تواند علاوه بر جذب بازدید کننده می تواند بازدیدکننده ها را به مشتری تبدیل کند.

آیا بعد از تحویل سایت به من آموزش میدهید؟

بله ,دو جلسه آموزشی برای مدیران سایت تشکیل خواهد شد و کار کامل با پنل مدیریتی تشریح داده میشود.

شما کارهای نماد اعتماد و درگاه هم انجام میدید؟

بله,در صورت درخواست مشتری و اعلام نیاز جهت متصل کردن سایت به درگاه پرداخت اینترنتی,با هزینه ای جداگانه کارهای درگاه پرداخت شما قابل انجام می باشد.

سئو چیست؟

به مجموعه استراتژی هایی گفته می شود که سبب افزایش رتبه سایت شما در گوگل و همچنین سبب می شود سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر از رقیبانتان قرار بگیرد. در واقع سئو مجموعه قوانین و الگوریتم هایی است که گوگل برای وبمستران وضع کرده و با رعایت آنها سایت شما می تواند در رده بالاتر قرار بگیرد.

باید برای سایتم تبلیغات انجام بدم؟

زمانی که شما سایت خود را برای اولین بار رونمایی می کنید، برای معرفی آن به کابران باید از تبلیغات استفاده کنید. این تبلیغات می تواند در موتورهای جستجو و یا در شبکه های اجتماعی شما انجام شود. این راهم باید در نظر داشته باشید که بازخوردهای مثبتی که از سمت شبکه های اجتماعی دریافت می کنید و یا بازدید کننده هایی که از این طریق دارید، تاثیر مثبتی در سئو سایت شما و بک لینک سازی خارجی دارد.

سوال شما نبود؟

تیم پشتیبانی ما به شما کمک خواهد کرد