طراحی انواع سایت شرکتی,شخصی,املاک آموزشگاهی

قدم اول را با یک طراحی سایت خوب بردارید

در دنیای دیجیتال، وب سایت شما ممکن است مهمتر از ویترین فروشگاه شما باشد. با یک طراحی سایت خیره کننده، برند خود را به بهترین شکل نشان دهید و بین خود و رقبایتان تمایز ایجاد کنید. با خدمات طراحی وب سایت وب وان، طراحی متفکرانه و خلاقانه را تجربه خواهید کرد که توسط حرفه ای ها ایجاد شده است. وب سایت شما باید عملکردها را با زیبایی هماهنگ کند و بازدیدکنندگان را برای کاوش در صفحات ترغیب کند. این یک اقدام متعادل کننده دقیق بین سودمندی، زیبایی شناسی و نتایج ملموس است. خدمات طراحی سایت وب وان می تواند به شما کمک کند این تعادل را برقرار کنید و وب سایتی ایجاد کنید که به برند شما هویت و شخصیت ببخشد. تیم طراحی و توسعه وب ما از آخرین استانداردهای سئو و تجربه کاربری برای طراحی سایت های متناسب با هر تجارت و کسب و کاری استفاده می کند. به عنوان آژانسی که با مشتریان مختلفی در طیف گسترده‌ای از صنایع، از جمله مراقبت‌های بهداشتی، فناوری، نرم‌افزار، مالی، تولید، آموزش و غیره کار می‌کند، ما دانش کافی برای ارائه خدمات حرفه‌ای طراحی وب سایت و خدمات سئو به برند شما را داریم. چه به طراحی سایت فروشگاهی، چه سایتی برای ارتقای خدمات B2B یا هر نوع وب سایتی که نیاز داشته باشید، ما آماده کمک هستیم.

داشتن یک وب سایت با سئوی بالا میتواند کسب و کار شما را دگرگون کند

طراحی سایت مهمترین قسمت کسب و کار آنلاین

مرحله انتخاب پیمانکار مجری، به تعبیری، حساس‌ترین مرحله در پروژه طراحی سایت است که طبعا، صرف وقت و دقت در انتخاب پارتنر خوب، منجر به رسیدن به وب سایتی اصولی و حرفه‌ای با زیرساخت فنی قوی و توسعه‌پذیر می‌شود که می‌تواند بستری مطمئن و پایدار، برای پذیرش محتوای آتی شما باشد. ای بسا کسانی که در این مرحله حساس، دقت لازم را در انتخاب پارتنر به خرج نمی‌دهند و روی بستر وب سایتی که دچار اشکالات زیرساختی در سرعت لود، امنیت و یا سئو است، تولید محتوا می‌کنند، اما یک روز با رخداد حادثه‌ای، شوکه می‌شوند که بنا به فلان مشکل یا به دنبال فلان هک، کل سایت از دست رفته است و هیچ بک‌آپی هم در دسترس نیست! بعد از جر و بحث‌های فراوان، معلوم می‌شود شرکت طراح، مع الاسف، حداقل‌های لازم را هم رعایت نکرده و به همین سادگی، ماحصل چندین سال سرمایه‌گذاری و تولید محتوا و کسب اعتبار مجازی، در یک لحظه دود شده و به هوا رفته است! اینجاست که اگر صاحب سایت، به اندازه کافی منصف و به حال کار خود دلسوز باشد، متذکر می‌شود که در واقع، سنگ بنای این مشکلات را، روز اول، خودش کار گذاشته است. آن هم با انتخاب یک شرکت طراح وب نامناسب!

تخصص در سئو

تخصص در طراحی

کسب رضایت مشتریان

طراحی سایت اما حرفه ای!

درست است که شاید پروسه طراحی سایت شما، چندین هفته بیشتر به طول نینجامد، اما شما طی چندین سال بهره‌برداری، باید تحت پشتیبانی شرکت طراح باشید. اگر به دنبال طراحی سایت توسط شرکتی حامی هستید، اگر لزوم وجود پشتیبانی قوی برای هر نرم‌افزار را درک کنید، باید خوب بدانید که سیستم‌های مدیریت محتوا از نرم‌افزارهایی با بیشترین نرخ آپدیت سورس هستند. لذا به این تعبیر، یک وب سایت، موجودیتی کاملا زنده است که دائما در دست توسعه است و طبیعتاً بیش از هر نرم‌افزار دیگری، همراهی و پشتیبانی فنی یک تیم قوی و کارآزموده را لازم دارد. البته در هر عرصه‌ای یافتن یک تشکیلات فعال و باسواد و پاک‌نیت که هم خیرخواه باشد و هم به‌ثمر‌رساننده سخت است، اما به شرط تلاش به اندازه کافی، به لطف خدا، یک شرکت طراح وب خوب و معتبر را پیدا خواهید کرد.

وقتی موفق شدید، شرکت طراح وب خوبی را پیدا کنید، طبعا باید به توصیه‌های کارشناسی او صحه بگذارید تا با طی فرایندهای مجرب به سالها تجربه‌اش، در نهایت به یک طراحی سایت خوب و زیبا و سریع و خوش‌دست و کارآمد برسید. وقتی وارد دوره بهره‌برداری شدید این شما هستید که می‌بایست با تامین محتوای دست اول و با کیفیت، سایت تازه راه‌اندازی شده را، بارور کنید و گوگل را متقاعد کنید، در زمینه سرچ‌های مرتبط با حوزه کاری سایت شما، صفحاتی از وب سایت شما را، به عنوان پرمحتواترین، کاملترین، غنی‌ترین و جامع‌ترین نتیجه، شناسایی و رتبه‌بندی کند. سئو باعث جذب کاربران با انگیزه می‌شود و این بازدید موثر، می‌تواند به افزایش فروش و رونق کسب و کار شما منتهی شود.

پروژه های قبلی

مطالعات موردی ما

عشق مشتری

عشق از سوی مشتریان

“ ما سایت خود را با برنا وب ساخته ایم و در صفحه اول گوگل قرارداریم! ”

“ ما خدمات سایت و سئو خود را به برنا وب سپرده ایم تا در صفحه اول گوگل قرار بگیریم! ”

“ ما همیشه به دنبال آنلاین کردن کسب و کار خود بودیم با کمک برناوب تونستیم به این مهم دست یابیم! ”

team-12

آقای شاه محمدی

نمایندگی ماموت 5010

team-11

آقای علی پور

موسسه وکالت البرز

team-10

آقای خانجانی

مدیر عامل شرکت دلارا

علاقه مند به
دریافت خدمات ویژه ما