برنا وب - یک تیم عاشق وب

اوایل سال 1398 بود که براوب فقط با دونفر تاسیس شد! با تمام سختی‌های که جلوی پامون بود شروع کردیم، مشکلات هزینه‌ای، مجوزها و هزارتا مشکل دیگه که نگیم بهتره، تلاش کردیم و بزرگ شدیم هدفمون فقط یک چیز بود؛ ارائه محتوای فاخر دیجیتال، کم کم که تیممون بزرگتر شد به بچه‌ها می‌گفتیم بهترین کاری رو که می‌تونید ارائه بدین، مشتری باید رضایتش جلب شه، و این شد که بعد از چند سال تونستیم اعتماد بسیاری از سازمان‌ها و برند‌های مطرح ایرانی رو جلب کنیم و این یعنی خواستن توانستن

 

خوشحالیم که قدمی هرچند کوچیک برای رشد ایران عزیزمون بر‌میداریم و کمک می‌کنیم تا کسب‌و‌کارها چرخشون بهتر و هوشمندانه‌تر بچرخه…

جریان کار

روند کاری ما

1

برنامه ریزی

2

پژوهش

3

طراحی و بهینه سازی

4

نتایج

Google فقط شما را دوست دارد
زمانی که دیگران ابتدا شما را دوست داشته باشند

0

مشتریان خوشحال

0 +

کارهای انجام شده

0

مشترکین

چشم انداز ما

ا خدمات ویژه‌ای داریم که باعث میشه شما و یا محصول شما بهتر دیده بشید. ما با تلفیقی از هنر طراحی گرافیک و کدنویسی تمیز، وبسایت‌هایی زیبا، بروز، ریسپانسیو و با سرعت لودینگ بالا خلق میکنیم، و این هنر ماست که تمامی این ویژگی‌ها را در یک محصول تمام عیار خدمت شما مشتریان عزیز عرضه نماییم.

اگر شما هم علاقه دارید که کسب و کاری زیبا و هماهنگ با معیارهای درجه یک جهانی داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم به ما بپیوندید.

نگران نباشید کلیه خدماتی که نیاز دارید را ما در برنا وب برای راحتی شما تهیه کرده‌ایم تا با خیالی راحت صفر تا صد کار خود را به ما بسپارید و منتظر نتیجه رضایت بخش آن باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

علاقه مند به کار با تیم ما هستید؟