بهینه سازی سایت - سئو سایت - سئو

Search Engine Optimization (بهینه سازی موتور های جستجو ) عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Google ، Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .

سئو سایت

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :

آیا سئو سایت پروسه زمان بری است؟ ممکن است با کلمات کلیدی آسان در بازه زمانی سه ماه موفقیت کسب کنید و برعکس کلمات کلیدی دشوار بازه زمانی بیشتری را می طلبد.

ساخت لینک

ساخت لینک های داخلی و خارجی سایت با برترین الگوریتم و مدل برداری مطابق با استاندارد های گوگل 2020

انجام امور سئو داخلی

انجام امور سئو داخلی وب سایت

سئو خارجی و سوشیال سیگنال

انجام امور سئو خارجی و سوشیال سیگنال های شبکه های اجتماعی

آیا تضمینی برای رسیدن به رتبه یک گوگل وجود دارد؟

خیر ، زیرا الگوریتم های گوگل مدام و به صورت دائم در حال تغییر می باشد و همین طور آنالیز سایت رقبا نیز کار دشواری می باشد. بنابراین اینکه با قاطعیت کامل بتوان تضمین کرد می توان در بازه زمانی خاصی به رتبه یک رسید کاملا حرف غیر منطقی و حتی غیر قانونی می باشد، با اینکه بسیاری از شرکت طراحی سایت این موضوع را برای مشتری تضمین کرده و تعداد پروژه های بیشتری را از این طریق دریافت می کنند اما پس از گذشت زمان و محقق نشدن این امر صاحب پروژهع می تواند به عنوان کلاه برداری از شرکت مورد نظر شکایت کند بنابراین هیچ تضمینی برای این کار وجود ندارد.

سئو و بهینه سازی وب سایت – تعرفه سئو و بهینه سازی وب سایت – قیمت سئو و بهینه سازی وب سایت

حرفه

دقت

سرعت عمل

مزایای سئو سایت

با سئو سایت شما به راحتی در فضای مجازی و اینترنت می توانید به معرفه حرفه و کسب و کار خود بپردازید و از این طریق نیز به راحتی به درآمدزایی بیتر بپردازید و به کسب و کار خود رونق ببخشید و اعتبار آن را افزایش دهید.

پروسه سئو سایت: بهینه سازی سایت در موتور های جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه های برتر و صفحات اولیه موتور های جستجو نیست ، بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی است که شما از طراحی سایت خود انتظار دارید . اگر شما برای عبارت ” کلاه های رایگان ” رنک #۶ داشته باشید ، هنگامی که کاربری عبارت ” کلاه های رایگان ” را جستجو می کند ، در صورتی که عبارت جستجو شده در عنوان طراحی وب سایت شما موجود نباشد ، کاربر فرق زیادی میان طراحی سایت شما و دیگر وب سایت ها مشاهده نمی کند .

مقالات منتشر شده

مقالات و تحقیقات قبلی

فقط با یکبار خرید مشتری داعم برنا وب شوید!