ما بهترین
خدمات سئو را ارائه میدهیم!

چگونه رتبه سایت شما در نتایج جستجو ارتقاء می یابد؟

به طور مثال شرکت سئو کار به شما اعلام می کند که ماهانه 20 تبلیغ و 3 بک لینک مرتبط برای سایت شما ایجاد خواهد کرد و این روند بعد از 6 ماه به بهبود رتبه سایت شما خواهد انجامید. مشخص کردن نوع فعالیت و زمان آن حائز اهمیت است.

مواردی که در تکنیک های سئو برای مشتریان این خدمات حائز اهمیت است عبارتند از: بررسی اولیه سایت برای برطرف کردن مشکلات احتمالی، بررسی فعالیت های سئو انجام شده بر روی سایت و مشخص کردن میزان تاثیر آن در بازه های زمانی مشخص، مشخص کردن خدمات سئو داخلی و سئو خارجی برای سایت شما و مواردی مانند تولید لینک و یا بررسی عنوان و آدرس صفحات سایت. در ضمن شما باید انتشار تبلیغات در شبکه های اجتماعی را نیز از شرکت سئو کار بخواهید. چرا که این خدمات به معروفیت برند شما کمک بسیاری خواهد کرد.

آیا شرکت سئو کار می توانند رتبه 1 گوگل را برای شما تضمین کند؟

به یاد داشته باشید که معروفترین سئو کاران دنیا گفته اند که اگر کسی به آنها رتبه اول گوگل را تضمین دهد بسرعت فرار خواهند کرد. این جمله به معنی آن است که تنها راه تضمین چنین رتبه ای با روش هایی است که صد در صد در دراز مدت به سایت شما آسیب جبران ناپذیر خواهد زد. و این تازه بهترین اتفاقی است که ممکن است برای شما بی افتد. با توجه به اینکه الگوریتم های جدید گوگل دستیابی تضمینی به رتبه اول را غیر ممکن کرده اند. شرکتی که چنین تضمینی به شما می دهد به احتمال زیاد حرفه ای نبوده و سرمایه شما را به هدر خواهد داد.

 

شیوه نامه کاری برناوب

مراحل انجام طراحی و بهینه سازی

1

برنامه ریزی

2

تحقیق

3

بهینه سازی,طراحی

4

نتیجه ای شیرین!

گوگل زمانی شما را دوست دارد
که بقیه نیز شما را اول دوست داشته باشند!

0

مشتریان راضی

0 +

پروژه انجام شده

0

کاربران وفادار

از ما بدانید!

برنا وب متعلق به مجموعه وب سایت های برنا است که در زمینه طراحی سایت – سئو و بهینه سازی سایت – بازاریابی اینترنتی و طراحی نرم افزار های تحت وب فعالیت می کند. وب سایت فوق یکی از مجموعه وب سایت های این شرکت است که در زمینه آموزش سئو و بهینه سازی سایت با هدف ترویج این علم در ایران و ارتقا سطح فرهنگ جامعه نسبت به سئو فعالیت می کند.

برنا وب فعالیت خود را از سال 1395 در ایران آغاز کرده است و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و قدیمی در این حوزه شناخته می شود. دیدگاه ما در برناوب بر مبنای ارائه خدمات سئو به صورت درازمدت و هدفمند بر مبنای قوانین گوگل به مشتریان است، به همین جهت فعالیت در زمینه سئو سیاه در شرایط کاری برنا وب نیست و تمام فعالیت های ما بر مبنای سئو کلاه سفید انجام می شود. به همین جهت است که سئو  راهکارهای طولانی مدت و موثر برای مشتریان خود ارائه می دهد. تیم ما علاوه بر فعالیت های سئو در داخل ایران سابقه همکاری با شرکت های خارج از ایران در کشورهای کانادا و آمریکا را داشته است و کارنامه موفقی نیز در این زمینه دارد.

ما استخدام میکنیم!

میخواهید عضوی از خانواده ما باشید؟